↑ Terug naar Home

Hoe kun je ons bereiken?

Hoe kun je ons bereiken?

Postadres Protestantse Gemeente Raalte

Plaats:
Protestantse Gemeente
De Plas 8
8102 CS Raalte
E-mail: info@pknraalte.nl
 

Beheerder / koster Annahuis en Plaskerk
Aaltje Booijink
Telefoon: (0572) 354729 Mobiel: +31(0)627129798
E-mail: annahuis@pknraalte.nl

Predikanten
Ds. Karolien Zwerver
Telefoon: (0572) 854282 Mobiel: +31(0)629183708
E-mail: kmzwerver@pknraalte.nl
Ds. Günter Brandorff
Telefoon: (0523) 267119 Mobiel: +31(0)651558830
E-mail: gbrandorff@pknraalte.nl

Wijkindeling
Onze gemeente is opgedeeld in zeven wijken. Elke wijk heeft een predikant, een ouderling, een bezoeker en een aantal teamondersteuners. Hieronder vindt u de wijkindeling en de gegevens van de wijkouderling.
Link naar: Wijkindeling

Voorzitter van de kerkenraad
Egbert Gritter
Telefoon: (0572) 354241
E-mail: voorzitter@pknraalte.nl

Scriba
René Vugteveen
Weidelaan 82
8103 ET  RAALTE
Telefoon: (0572) 357788
E-mail: scriba@pknraalte.nl

Voorzitter pastorale raad
Enna Wijnhout
Telefoon: (0572) 356735
E-mail: pastoraleraad@pknraalte.nl

Voorzitter college van diakenen
Sietze Zandstra
telefoon (0572) 357917
E-mailadres: diaconie@pknraalte.nl
NL45RABO0354500198

Voorzitter college van kerkrentmeesters
Jan Brinkhuis
Telefoon: (0572) 354225
E-mail: kerkrentmeester@pknraalte.nl
NL39RABO0354500112

Kerkelijk bureau
E-mail: kerkelijkbureau@pknraalte.nl

Leden administratie
Tiny Nijkamp:  (0572) 361694
E-mail: ledenadministratie@pknraalte.nl

Redactie commissie
E-mail: redactie@pknraalte.nl

Webmaster
E-mail: webmaster@pknraalte.nl