↑ Terug naar Home

Hoe kun je ons bereiken?

Hoe kun je ons bereiken?

Postadres Protestantse Gemeente Raalte

Plaats:
Protestantse Gemeente
De Plas 8
8102 CS Raalte
E-mail: info@pknraalte.nl
 

Beheerder / koster Annahuis en Plaskerk
Aaltje Booijink
Telefoon: (0572) 354729 Mobiel: +31(0)627129798
E-mail: annahuis@pknraalte.nl

Predikanten
Ds. Karolien Zwerver
Telefoon: (0572) 854282 Mobiel: +31(0)629183708
E-mail: kmzwerver@pknraalte.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.

Ds. Henriëtte de Graaf
Telefoon: (0578) 769026 Mobiel +31(0)638566340
E-mail: hejdegraaf@pknraalte.nl
Werkdagen: donderdag en vrijdag. Woensdag is een wisseldag tussen Raalte en Koekange.

Wijkindeling
Onze gemeente is opgedeeld in zeven wijken. Elke wijk heeft een predikant, een ouderling, een bezoeker en een aantal teamondersteuners. Hieronder vindt u de wijkindeling en de gegevens van de wijkouderling.
Link naar: Wijkindeling

Voorzitter van de kerkenraad
Egbert Gritter
Telefoon: (0572) 354241
E-mail: voorzitter@pknraalte.nl

Scriba
René Vugteveen
Weidelaan 82
8103 ET  RAALTE
Telefoon: (0572) 357788
E-mail: scriba@pknraalte.nl

Voorzitter pastorale raad
Enna Wijnhout
Telefoon: (0572) 356735
E-mail: pastoraleraad@pknraalte.nl

Voorzitter college van diakenen
Sietze Zandstra
Telefoon: (0572) 357917
E-mail: diaconie@pknraalte.nl
NL45RABO0354500198

Voorzitter college van kerkrentmeesters
Jan Brinkhuis
Telefoon: (0572) 354225
E-mail: kerkrentmeester@pknraalte.nl
NL39RABO0354500112

Kerkelijk bureau
E-mail: kerkelijkbureau@pknraalte.nl

Ledenadministratie
Tiny Nijkamp
Telefoon: (0572) 361694
E-mail: ledenadministratie@pknraalte.nl

Redactie commissie
E-mail: redactie@pknraalte.nl

Webmaster
E-mail: webmaster@pknraalte.nl