↑ Terug naar Home

Hoe kun je ons bereiken?

Hoe kun je ons bereiken?

Postadres Protestantse Gemeente Raalte
Plaats:
Protestantse Gemeente
De Plas 8
8102 CS Raalte
E-mail: info@pknraalte.nl
 
Beheerder / koster Annahuis en Plaskerk
Aaltje Booijink
Telefoon: (0572) 354729 Mobiel: +31(0)627129798
E-mail: annahuis@pknraalte.nl
Predikanten
Ds. Karolien Zwerver
Telefoon: (0572) 854282 Mobiel: +31(0)629183708
E-mail: kmzwerver@pknraalte.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag.
Ds. Henriëtte de Graaf
Telefoon: (0578) 769026 Mobiel +31(0)638566340
E-mail: hejdegraaf@pknraalte.nl
Werkdagen: donderdag en vrijdag. Woensdag is een wisseldag tussen Raalte en Koekange.
Wijkindeling
Zie folder met informatie
Voorzitter van de kerkenraad
E-mail: voorzitter@pknraalte.nl
Scriba
René Vugteveen
Telefoon: (0572) 357788
E-mail: scriba@pknraalte.nl
Steunpunt pastoraat
Enna Wijnhout (ouderling pastorale zaken)
Telefoon: +31(0) 627184443
E-mail: pastoraat@pknraalte.nl
Voorzitter college van diakenen
Alexander Toeter
Telefoon: (0572) 354000
E-mail: diaconie@pknraalte.nl
NL45RABO0354500198
Voorzitter college van kerkrentmeesters 
Gerrit Tuten
Telefoon: +31(0) 621544075
E-mail: kerkrentmeester@pknraalte.nl
NL39RABO0354500112
Kerkelijk bureau
E-mail: kerkelijkbureau@pknraalte.nl
Ledenadministratie
Tiny Nijkamp
Telefoon: (0572) 361694
E-mail: ledenadministratie@pknraalte.nl
Redactie commissie “De Wegwijzer”
E-mail: redactie@pknraalte.nl
Webmaster
E-mail: webmaster@pknraalte.nl