Hoe kun je ons bereiken

Postadres Protestantse Gemeente Raalte
Protestantse Gemeente
De Plas 8
8102 CS Raalte
E-mail: info@pknraalte.nl

Beheerder / koster Annahuis en Plaskerk
Aaltje Booijink
Telefoon: (0572) 354729 Mobiel: +31(0)627129798
E-mail: annahuis@pknraalte.nl

Predikant
Ds. Richard Slaar
Mobiel +31(0)615906012
E-mail: richardslaar@pknraalte.nl
Niet bereikbaar: Vrijdagmiddag en Zaterdag
Op het moment dat Ds. Slaar niet te bereiken is kunt u contact opnemen met het
Contactpunt Pastoraat
Mobiel: +31(0)627184443
E-mail: pastoraat@pknraalte.nl

Wijkindeling

Link naar wijkindeling.

Voorzitter van de kerkenraad
E-mail: voorzitter@pknraalte.nl

Scriba
René Vugteveen
Telefoon: (0572) 357788
E-mail: scriba@pknraalte.nl

Ouderling Pastorale zaken
Berend Bolt
Telefoon/Watsapp: +31(0) 622571584
E-Mail:pastoraat@pknraalte.nl
Jeugd en jonge gezinnen
Ouderling Astrid Hommes
Telefoon/Watsapp: +31(0) 46315719
E-Mail: astridhommes@pknraalte.nl
Voorzitter college van diaken
Alexander Toeter
Telefoon: (0572) 354000
E-mail: diaconie@pknraalte.nl
NL45RABO0354500198

Voorzitter college van kerkrentmeesters 
Gerrit Tuten
Telefoon: +31(0) 621544075
E-mail: kerkrentmeester@pknraalte.nl
NL39RABO0354500112

Kerkelijk bureau
E-mail: kerkelijkbureau@pknraalte.nl

Ledenadministratie
Tiny Nijkamp
Telefoon: (0572) 361694
E-mail: ledenadministratie@pknraalte.nl

Redactie commissie “De Wegwijzer”
E-mail: redactie@pknraalte.nl

Webmaster
E-mail: webmaster@pknraalte.nlte