|
|
|
Zondag 1 maart, tweede zondag veertigdagentijd
|
|
|
|
|
Een bijzondere gezinszondag, Anne Baljeu wordt bevestigd als ouderling-kerkelijk werker. Zang- en gospelkoor Freedom werkt mee aan deze feestelijke dienst. Omdat het gezinszondag is, blijven de kinderen in de kerk, wel is er oppas in het Annahuis. Na de dienst is er koffiedrinken.
|
|
|
|
We zingen het projectlied "Zo vrolijk als een vlinder"
|
Zo vrolijk als een vlinder, zo vrij en opgewekt als één die ongehinderd, de hemel heeft ontdekt, geloof en hoop gekregen, als vleugels aangedaan, de nachtmerrie ontstegen, ben ik mijzelf voortaan.
|
Zo vrolijk als een vlinder, leef ik voor U o Heer de nacht boeit mij steeds minder, het daglicht des te meer, uw liefde zal mij laven, ik ben van nu af aan, in uw geheim begraven, en hoopvol opgestaan!
|
|
|
|
|
|
|
In de komende weken komen de eerste klassers van HAVO/VWO een bezoek brengen aan de Plaskerk en de Heilige Kruisverheffing. Dit in het kader van Christendom en geschiedenis. Het geeft altijd fijne energie en mooie gesprekken. We zien er naar uit.
|
|
|
|
|
Samen eten tijdens Vasten en Ramadan op vrijdag 6 maart in het Annahuis.
|
|
|
|
|
Doe je mee? Vorig jaar was het een enorm succes: Een Sallandse eettafel in het Annahuis in het teken van de Ramadan en de Vasten. Dit jaar wordt dat weer georganiseerd. Op 6 maart in het Annahuis in Raalte. Ramadan en Vasten vallen precies in dezelfde tijd. Dat gebeurt niet zo vaak.
|
|
|
|
Om aandacht voor elkaars religie en cultuur te hebben, organiseren De Sallandse Eettafel en Het Verdrag van Salland samen een maaltijd: een Iftar, zoals Moslims hun avondeten in de Ramadantijd noemen, vanaf het moment dat de zon onder is. Iedere Sallander wordt uitgenodigd deel te nemen. Je moet je wel even aanmelden (via info@hetverdragvansalland.nl).We zouden het leuk vinden als je overdag vast, net als katholieken en moslims. Benieuwd hoe je dat ervaart. Tijdens de avond vertelt een Moslim over zijn gevoel bij de Ramadan en een Katholiek over zijn idee bij Vasten. Opzet van de avond is dat iedereen die deelneemt eten meeneemt voor de gezamenlijke maaltijd. Geen volledige maaltijd, maar iets uit je eigen cultuur, voor bijvoorbeeld drie of vier mensen. Dan ontstaat er een buffet, waar iedereen tijdens de avond van kan genieten. Inloop op 6 maart is vanaf 17.45 uur, ruim tijd om jouw onderdeel van de maaltijd klaar te zetten. Om 18.15 uur openen we de avond, zodat we vanaf 18.29 (als de Moslims weer mogen eten) de maaltijd kunnen nuttigen. De avond zal tot een uur of 21.00 uur duren. Doe je (weer) mee? Stuur dan even een mail naar info@hetverdragvansalland.nl. Zet er dan meteen bij wat jij denkt mee te nemen (hoofd- of nagerecht) We hopen je van harte te ontmoeten.
|
|
|
|
|
|
- Dinsdagavond 3 maart is het Alzheimercafé. Inloop vanaf 19.00 uur, aanvang 19.30 uur. Thema: De laatste levensfase /euthanasie
De weg naar een waardig weloverwogen levenseind
- Donderdagavond 5 maart groei en bloei. Inloop 19.30 uur, aanvang 20.00 uur. Thema: Regenwater in de tuin
- Maandagmiddag 9 maart PCOB-middag
- Vrijdag 13 maart soepcafé
|
|
|
|
|
|
|
|
|
U kunt wekelijks uw collecte overmaken op de bankrekening van: Het College van Kerkrentmeesters Protestantse gemeente Raalte
|
|
o.v.v. kerkdienst en datum NL 39 RABO 0354 5001 12.
|
|
|
|
|
|
|
Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland
|
|
|
|
|
|
|
|