Terugblik Symbolisch bloemschikken

Donderdag 4 april was er symbolisch bloemschikken onder leiding van Hanneke Vrieling, Bernadette de Beuze en Anneke Oldebeuving. De zaal in het Annahonk stond vol met prachtige bloemen, groen, oase en voorbeelden. Onder het genot van koffie kregen we van Hanneke uitleg over de symboliek van het bloemschikken. Ze vertelde dat in de kerkelijke traditie bloemen een rol spelen om het verhaal van het Evangelie te vertellen. Kleuren, aantallen, vormen en karakter van bloemen en planten hebben allemaal een speciale betekenis. Deze worden gebruikt om aan de kerkdiensten een eigen speciale bijdrage te leveren.

Na de uitleg mochten we zelf aan de slag. De voorbereiding van deze avond was heel goed, er waren voldoende bloemen en we kregen goede adviezen en hulp. Aan het eind van de avond gingen we allemaal naar huis met een prachtig bloemstuk! Het was een leerzame en gezellige avond!!