Terugblik Samen eten en muziek

Terugblik Samen eten en muziek In de coronatijd moest deze avond al een keer uitgesteld worden, maar nu was het dan echt zover. Op vrijdagavond 17 februari kwamen heel wat mensen bijeen in het Annahuis voor een gezellige avond. Na een welkomstdrankje werd gestart met het stamppottenbuffet, er was een zeer ruime keuze uit verschillende stamppotten en diverse soorten vlees. Zodra het hoofdgerecht achter de kiezen was, kwamen de gebroeders Jonkman, Ronald en Boudewijn, in actie. De aanwezigen werden ingedeeld in zes groepen, en vervolgens kon de strijd beginnen. De muziekquiz bestond uit verschillende vragen uit categorieën als ‘herken de begintune van een tv-programma, raadt het lied en de uitvoerende artiest na het afspelen van de eerste paar klanken, los de rebus op, wie is de persoon op deze karikatuur, enz.’ De groepen bestonden uit mensen van verschillende leeftijden wat bij het raden van heel oude of juist vrij recente nummers of tv-programma’s handig kon zijn. Ronald nam het presentatie gedeelte voor zijn rekening en Boudewijn zorgde ervoor dat wij op het juiste moment de akkoorden van een liedje hoorden of een vraag op het scherm te zien kregen. Halverwege de quiz zijn we even gestopt voor een heerlijk toetje en daarna gingen we verder voor de tweede helft. De deelnemers waren enthousiast en strijdlustig. Hier en daar werd nog een poging gewaagd om vals te spelen, maar uiteindelijk kwam er toch een winnaar uit. De spelers van de winnende groep werden met een lekkere chocoladereep beloond. Ter afsluiting hebben we nog van koffie met een bonbon genoten. Al met al een erg gezellige en leuke avond, met dank aan de activiteitencommissie en Ronald en Boudewijn Jonkman. Zeker voor herhaling vatbaar! Heidy van Wilsum