Terugblik lezing Marinus van den Berg

Op 12 november heeft Marinus van den Berg een lezing gegeven over rouwverwerking. Er was veel belangstelling voor. Marinus is een man met veel ervaring, een goede spreker en met veel warmte en gevoel heeft hij verteld over zijn ervaringen met mensen die hij heeft bijgestaan in een moeilijke periode van hun leven. Rouw is persoonlijk en er zijn veel misverstanden en aannames. Wie en wat steunt je? Welke woorden moet je wel of niet gebruiken. Het was muisstil in de zaal…..

Tijdens de pauze konden mensen boekjes (door hem geschreven) kopen, hier was ook veel belangstelling voor. Na de pauze was er ruimte voor vragen of opmerkingen. Het was een indrukwekkende avond. We hebben of krijgen er allemaal mee te maken en de meeste mensen waren geraakt door deze boeiende lezing. Om 21.45 uur ging Marinus van den Berg weer met de trein naar Rotterdam.