Samen pelgrimeren

Data: vrijdag 4 oktober, vrijdag 29 november, 2019
vrijdag 7 februari, vrijdag 27 maart,2020
Tijd: 08.45 uur
Locatie / startpunt:
– 4 oktober: Annahuis, Raalte
– 29 november: De Beukenoot, Wesepe
– 7 februari: De Bastiaan, Olst
– 27 maart: ’t Langhuus, Wijhe
Opgave vooraf: ja

Afgelopen seizoen zijn de laatste etappes gelopen van het Geert Groote Pelgrimspad. Tijd voor iets nieuws! Daarom gaan wij dit seizoen op vrijdagmorgen pelgrimeren rondom onze eigen gemeenten Raalte, Wesepe, Olst en Wijhe. De gemiddelde afstand is ongeveer 13 kilometer. We starten elke etappe samen met koffie/thee en krijgen enkele woorden ter overweging mee voor onderweg. Het doel van het pelgrimeren is enerzijds bezinning, maar anderzijds ook om elkaar te ontmoeten als Klein Sallanders en met elkaar in gesprek te gaan! 

Begeleiding: ds. Martje Veenstra-Oving.

Aanmelden kan via de website (klik hier) of bij Hettie Nijhuis (tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).