«

»

Rebible, ontdekking van vergeten bijbelverhalen

Rebible, ontdekking van vergeten bijbelverhalen

Data: maandag 14 januari, maandag 11 februari
Tijd: 20.00 – 21.30 uur
Locatie: ’t Langhuus, Wijhe
Opgave vooraf: ja 

Inez van Oord, oprichtster van het magazine Happinez, liet het christendom voor wat het was toen ze uit huis ging om te studeren. De gereformeerde stijfheid sprak haar niet aan. Na de bestudering van veel andere spirituele tradities zag ze dat onze samenleving weer op zoek is naar de ‘zin’ van bijbelse verhalen. Ze begon de bijbel te herlezen, ging daarover in gesprek met haar broer, theoloog Jos van Oord en schreef het boek Rebible. Hierin geeft ze een nieuwe manier om naar de verhalen te kijken die in de bijbel worden verteld. Met haar Rebible-verhalen bouwt ze voort op de traditie van aandachtig lezen, luisteren, interpreteren en doorvertellen.

Op deze twee avonden gaan we bijbelse en Rebible-verhalen lezen en erover met elkaar in gesprek.

Begeleiding: ds. Martje Veenstra-Oving.

Aanmelden kan via de website (zie link hierboven) of bij Hettie Nijhuis(tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).