Rebible, ontdekking van vergeten bijbelverhalen

Data: woensdag 29 januari 2020 (Wijhe) en woensdag 19 februari 2020 (Raalte)
Tijd: 20.00 – 21.30 uur
Locatie: 29 januari 2020 in ’t Langhuus, Wijhe / 19 februari 2020 in het Annahuis, Raalte
Opgave vooraf: ja
Maximum aantal deelnemers: 25 personen per avond

Vorig jaar hebben we Klein Salland-breed al kunnen kennismaken met het boek Rebible van Inez van Oord. Gereformeerd opgevoed, liet ze het christendom op een gegeven moment achter zich en bestudeerde vele andere spirituele tradities. Toen ze zag dat onze samenleving weer op zoek was naar de ‘zin’ van Bijbelse verhalen begon ze de Bijbel te herlezen. Met haar Rebible-verhalen bouwt ze voort op de traditie van aandachtig lezen, luisteren, interpreteren en doorvertellen.

Op deze twee avonden gaan wij Bijbelse en Rebible-verhalen lezen en erover met elkaar in gesprek (met maximaal 25 personen).

Begeleiding: ds. Martje Veenstra-Oving.

Aanmelden kan via de website (klik hier) of bij Hettie Nijhuis (tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).