Liturgisch bloemschikken "Op weg naar Pasen"

Datum:

donderdag 7 april 2022

Tijd:

19.30 uur

Locatie:

het Annahonk

Opgave vooraf:

tot uiterlijk 1 april – max. aantal deelnemers workshop: 12

Op 17 april 2022 is het Eerste Paasdag. Zes weken voorafgaand aan het Paasfeest leven we in de zgn. ’40-dagentijd’, een tijd van bezinning en inkeer. Met bloemen, kleuren en diverse materialen geven we hier zichtbaarheid aan binnen de wekelijkse liturgie.

Als werkgroep liturgisch bloemschikken geven we op donderdag 7 april in het Annahonk graag een uitleg en toelichting op het tot stand komen van de schikkingen. Ook is er dan een workshop om zelf een bloemstuk te maken. Leden van de werkgroep zullen hier aanwezig zijn om jullie te helpen bij het maken van een mooi paas-bloemstuk. Er kunnen maximaal 12 personen deelnemen aan de workshop.

Een moment van bezinning en een creatieve uitwerking!

Aanmelden kan tot 1 april via de website (zie link hierboven) of bij Hettie Nijhuis (tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).