Lezing Geloof en (natuur)wetenschap – deel 1

Lezing Geloof en (natuur)wetenschap - deel 1

Datum:

dinsdag 7 maart 2023

Tijd:

20.00 uur

Locatie:

Plaskerk

Kosten:

nee

Opgave vooraf:

ja

Op 7 en 21 maart is Professor Chris Kruse te gast. Hij neemt ons mee in de wereld van de (natuur)wetenschap. Als wetenschapper en gelovige weet hij waar hij over spreekt. Hij geeft een genuanceerd beeld van de verhouding tussen geloof en wetenschap. Zijn lezing zet gegarandeerd aan het denken over belangrijke vragen.

Hij laat je kijken naar wat de wetenschap aan kennis heeft opgeleverd over de kosmos, de materie en het leven op aarde. Wat is de status van deze kennis? Hoe verhoudt die zich tot wat de Bijbel daarover zegt? Chris weet de informatie boeiend en toegankelijk te brengen. Het verhaal is voor iedereen goed te volgen, al zullen de hersenen af en toe wel kraken. Een boeiend programma met veel nieuwe inzichten en scherpe vragen.

Op dinsdag 7 maart is het eerste deel, het vervolg van de lezing is op dinsdag 21 maart. 

Aanmelden kan via de website (zie link hierboven), e-mail: activiteiten@pknraalte.nl, of bij Alie Geerts (tel.: 06-20850785).