Leerhuisavond, thema: “Zo God wil…”

Datum: donderdag 22 oktober 2020
Tijd: 19.30 uur

Over hoe God – ook mensen in Staphorst – (niet) beschermt tegen Corona!
Wat zeg je als het kwaad goede mensen treft? Kun je wel iets zeggen? Kan je alleen maar zwijgen?
Wat wil God eigenlijk? Wat is zijn wil? Wat “behaagt Hem”?  #Goddoetmee!

Over deze vragen wil ik met u en jullie nadenken. Ik zal er een inleiding over houden voor lopende camera zodat jullie thuis erbij kunnen zijn. Na de inleiding is er via de WhatsApp gelegenheid om ook van een afstand vragen of opmerkingen in te brengen (via mijn eigen nr. 06-15906012) – ook sms-en is mogelijk. Misschien zijn er nu al wel vragen of opmerkingen en daarom mag iedereen ook vooral al reageren.

Welkom op 22 oktober a.s. vanaf 19.30 uur vanuit de Plaskerk. Dit kan zoals ook op zondag via: www.pknraalte.nl/kerkdienstgemist/.

Ds. Richard Slaar