Klein Salland wandeling – Wesepe

Klein Salland wandeling - Wesepe

Datum:

vrijdag 14 april 2023

Tijd:

08.30 uur

Startpunt:

De Beukenoot in Wesepe

Kosten:

nee

Opgave vooraf:

ja (uiterlijk 12 april)

Al vele jaren zijn er twee keer per jaar wandelingen in Klein Salland verband. Altijd heel goed georganiseerd door ds. Martje Veenstra uit Wijhe. Het begon met het Geert Groote Pad van Deventer naar Zwolle. De laatste jaren gingen we samen in elke gemeente op pad.

Martje is gestopt met het organiseren, maar we gaan gewoon door met deze wandelingen. Gerrit Visscher uit Wesepe is de coördinator. Om de beurt wordt er per kerk een wandeling georganiseerd. Dit seizoen op 4 november 2022 in Raalte en op 14 april 2023 in Wesepe.

Aanmelden kan via de website (zie link hierboven), e-mail: activiteiten@pknraalte.nl, of bij Alie Geerts (tel.: 06-20850785).