Klein Salland wandeling – Raalte

Klein Salland wandeling - Raalte

Datum:

vrijdag 4 november 2022

Tijd:

08.30 uur

Startpunt:

Annahuis

Kosten:

nee

Opgave vooraf:

ja
(uiterlijk 2 november)

Al vele jaren zijn er twee keer per jaar wandelingen in Klein Salland verband. Altijd heel goed georganiseerd door ds. Martje Veenstra uit Wijhe. Het begon met het Geert Groote Pad van Deventer naar Zwolle. De laatste jaren gingen we samen in elke gemeente op pad.

Martje is gestopt met het organiseren, maar we gaan gewoon door met deze wandelingen. Gerrit Visscher uit Wesepe is de coördinator. Om de beurt wordt er per kerk een wandeling georganiseerd. Dit seizoen op 4 november 2022 in Raalte en op 14 april 2023 in Wesepe.

Op 4 november starten we in het Annahuis om 08.30 uur met koffie. De wandeling zal voor een deel over het landgoed ’t Relaer gaan. De afstand is 10-12 km.

Aanmelden kan via de website (zie link hierboven), e-mail: activiteiten@pknraalte.nl, of bij Alie Geerts (tel.: 06-20850785).