«

»

Kerkbalans 2018

Kerkklokken luiden voor Kerkbalans 2018

Zaterdag 13 januari van 13.00 tot 13.05 uur luiden de kerkklokken van alle kerken in Klein Salland verband (Raalte, Wijhe, Olst en Wesepe) om zo aandacht te vragen voor de start van de Actie Kerkbalans 2018. Ook de Katholieke kerken doen mee. In De Stentor van donderdag 11 januari is een interview met de kerkrentmeester Jan Brinkhuis opgenomen en ook op RTV Oost heeft zowel op de radio als op TV Jan Brinkhuis zijn boodschap mogen overbrengen. Het CvK (College van kerkrentmeesters) hoopt vurig dat deze extra aandacht mag helpen om ook dit jaar weer een goed resultaat van de Actie Kerkbalans te realiseren.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>