Inspiratieavond "Dat klinkt als muziek in mijn ogen"

Datum:

donderdag 7 oktober 2021

Tijd:

19.30 uur

Locatie:

de Plaskerk

Opgave vooraf:

ja

De tweede donderdag in oktober is internationaal “de dag van het zicht”, waarbij speciale aandacht is voor mensen die niet of niet goed kunnen zien. Opvallend is echter hoe het gebrek aan zicht soms gecompenseerd wordt.

Bijbels wordt er nog wel eens over genezing van blinden gesproken, al weet iedereen dat fysieke blindheid niet zomaar weg gaat. Wat voor genezing is dat dan? Ds. Richard Slaar pakt op deze avond de evangelist Marcus erbij, waar in hoofdstuk 8 en 10 twee bijzondere verhalen over blinden te vinden zijn.

De avond vindt plaats in de Plaskerk; u kunt ook thuis meekijken via de link op de website van de kerk.

Naast aandacht voor de “dag van het zicht” is er deze avond ook (aandacht voor) muziek, die soms op bijzondere manier tot compensatie kan zijn.

Aanmelden kan via de website (zie link hierboven) of bij Hettie Nijhuis (tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).