«

»

Informatieavond over fresco’s en samen eten

Informatieavond over fresco’s en samen stamppot eten

Datum: vrijdag 2 februari
Tijd: 18.30 uur, inloop vanaf 18.00 uur
Locatie: Annahuis en kerk
Kosten: zie hieronder
Opgave vooraf: ja (uiterlijk 26 januari)

Op vrijdag 2 februari organiseren we een stamppotbuffet in het Annahuis, aanvang 18.30 uur. Na het buffet is er in de kerk uitleg over de fresco’s en vervolgens kunt u weer aansluiten voor koffie met iets lekkers. De kosten voor het buffet zijn € 16,00 per persoon en voor de drankjes geldt het normale tarief in het Annahuis. U kunt een vrijwillige bijdrage geven voor de fresco’s. Opgave voor 26 januari via de website van de kerk of via Hettie Nijhuis, tel.: 362949 of per e-mail: hettienijhuis@live.nl

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>