De workshop ‘Hoe vieren wij Kerst dit jaar’ verloopt op dinsdag 10 november anders dan het werkgroepje zich had voorgesteld.

Ook hier gooien de corona maatregelen roet in het eten. Maar…. we zijn nooit voor één gat te vangen! Zondag 8 november is deze workshop opgenomen en hieronder beschikbaar.
Jullie worden van harte uitgenodigd hiernaar te kijken en daarop te reageren. Want we gaan samen kerst vieren, dat is zeker! De reacties kunnen per e-mail worden verstuurd naar het annahuis: annahuis@pknraalte.nl. Bellen of Appen naar het Annahuis mag ook 06-27129798. Heb je een idee dat je liever op papier doorgeeft, dan mag dat natuurlijk ook. Gewoon in de bus doen van het Annahuis. Tot dinsdag 24 november kunt u op het filmpje reageren. Het werkgroepje heeft daarna nog ruim 14 dagen de tijd om alles definitief in te vullen zodat op 10 december voor ieder duidelijk is ‘Hoe wij dit jaar Kerst gaan vieren’