Gezinsdienst 4 oktober

Op de dierendag-zondag organiseren wij een gezinsdienst. De drempel is laag, de kinderen zijn welkom en zijn een belangrijk element in de viering. De jonge gezinnen in onze gemeente zijn dan ook met name en van harte uitgenodigd om zich voor deze zondag aan te melden. (Is noodzakelijk i.v.m. de corona-maatregelen). Ga daarvoor naar de site www.pknraalte.nl reserveren-kerkbezoek.

“Kom aan boord” is het thema in deze viering en we vertellen het verhaal van Noach en de dieren op de ark. Heb je daar een boekje over, of heb je zelfs een ark in huis, of iets dat op de ark hoort, neem maar mee! Dan laten we aan elkaar zien wat er over de ark te vertellen is!

We luisteren naar verhalen, praten er over, zingen ervan, luisteren naar liedjes en maken muziek. Het belooft een hele leuke, drukke, beweeglijke en begrijpelijke dienst te worden.