Excursie Canadese Begraafplaats Holten
DEZE ACTIVITEIT GAAT NIET DOOR I.V.M. CORONA!

Datum: zaterdag 18 april 2020
Tijd: 14.00 – ca. 16.00 uur
Locatie: Canadese Begraafplaats Holten, Eekhoornweg 10 in Holten
Kosten: € 5,00 (ter plekke contant te betalen aan de contactpersoon van uw gemeente)
Opgave vooraf: ja – uiterlijk vrijdag 10 april (let op: er is een maximum aantal deelnemers)

Opdat wij niet vergeten

De Canadese Begraafplaats in Holten is een plek voor bezinning. Hier worden slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht. In het kader van 75 jaar bevrijding in 2020 wordt een bezoek met rondleiding aan het informatiecentrum en het ereveld georganiseerd.

We krijgen in het vernieuwde informatiecentrum informatie over de bevrijding van Oost- en Noord-Nederland. Ook wordt er aandacht geschonken aan de geschiedenis en de indeling van de begraafplaats. Bij het bezoek aan het ereveld ontdekt u de indrukwekkende verhalen van de gevallen Canadezen die zijn begraven op de Holterberg.

Aanmelden kan via de website (klik hier) of bij Hettie Nijhuis (tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).