Excursie Canadese Begraafplaats Holten

Datum:

zaterdag 30 april 2022

Tijd:

aanvang 14.00 uur, tot ca. 16.00 uur

Locatie:

Canadese Begraafplaats Holten, Eekhoornweg 10 in Holten

Kosten:

€ 6,50 per persoon

Opgave vooraf:

ja (uiterlijk vrijdag 15 april)

Opdat wij niet vergeten

De Canadese Begraafplaats in Holten is een plek voor bezinning. Hier worden slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht. In het kader van 75 jaar bevrijding stond het bezoek aan het informatiecentrum en het ereveld in 2020 gepland, maar i.v.m. corona is dit uitgesteld en gaat het op 30 april plaatsvinden.

We krijgen in het vernieuwde informatiecentrum informatie over de bevrijding van Oost- en Noord-Nederland. Ook wordt er aandacht geschonken aan de geschiedenis en de indeling van de begraafplaats. Bij het bezoek aan het ereveld ontdekt u de indrukwekkende verhalen van de gevallen Canadezen die zijn begraven op de Holterberg.

Aanmelden kan via de website (zie link hierboven) of bij Hettie Nijhuis (tel.: 362949 / e-mail: activiteiten@pknraalte.nl).