«

»

App Zalige Zalm

Tegelijk met de start van de vernieuwde Wegwijzer, nu bijna 2 jaar geleden, bood De Zalige Zalm, bureau voor geloofscommunicatie, de kerken ook aan om gebruik te gaan maken van  de App Protestant. Vanaf mei 2017 hebben veel leden van onze kerk deze App op hun Smart-phone geïnstalleerd en zo het gemak  ervaren om op deze manier op de hoogte gebracht te worden van het kerknieuws. Deze kerk-Appers zijn ook met enige regelmaat via een pushbericht geïnformeerd over een nieuwsfeit van de kerk. Maar helaas, De Zalige Zalm  stopt per 1 maart 2019 met deze service. Er is wel een vervanger n.l. de chrch App. chrch is een veilig en besloten sociaal platform, speciaal gemaakt voor locale christelijke gemeenschappen. De kerkenraad beraadt zich nog of wij als gemeente van de Plaskerk met chrch in zee zullen gaan. Voor de liefhebbers:  Op de websites www.dezaligezalm.nl en www.chrch.org is meer informatie te vinden over deze nieuwe kerk-App.